Zdjęcia - najlepsza pamiątka ze ślubu

powiednio duży koszt, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość musi być droga, a i...tak chętnych nie brakuje. Czy warto mieć takiego artystę na własnym weselu? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie za

Dodane: 12-05-2015 13:22
Zdjęcia - najlepsza pamiątka ze ślubu Znalezienie dobrego fotografa ślubnego to duże wyzwanie. Spróbuj tutaj

Wybierz dobrego, nie taniego fotografa ślubnego

Inna sprawa, że są także fotografie wyjątkowe. Za tym idzie odpowiednio duży koszt, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość musi być droga, a i...tak chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego artystę na własnym weselu? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą piękną pamiątką, którą bez wstydu można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


A co z suknią ślubną?

Suknia ślubna - to jeden z kluczowych elementów. Duży wydatek, ważna rola - wszyscy przecież tego wyjątkowego dnia patrzą na Pannę Młodą! Można sobie zaszaleć i kupić oryginalną suknię ślubną, niekoniecznie białą, Jeśli masz niepokorny charakter, to wykorzystaj to - może i w efekcie doprowadzisz babcię do zawału, a u księdza na twarzy objawi się wyraz ukrywanego zaskoczenia, ale przynajmniej będziesz w zgodzie ze sobą. Kto powiedział, że to musi być nudna biała kiecka, zdjęta z disnejowskiej księżniczki, no kto?


Sylwetka projektanta - Vera Wang, czyli pani od sukien ślubnych

Vera Wang to najbardziej znana projektantka sukni ślubnych i wieczorowych w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Jej oryginalne projekty doceniane są na całym świecie. Jej kolekcje charakteryzuje doskonały szyk, elegancja, oryginalne fasony, prostota i niepowtarzalność. Nic więc dziwnego, że jej suknie noszą największe gwiazdy m.in. Holly Hunter, Goldie Hawn, Meg Ryan, Whoopi Goldberg, Helen Hunt, Kate Capshaw, Charlize Theron.

Obecnie Vera Wang projektuje suknie ślubne, suknie wieczorowe, kolekcje odzieży damskiej, biżuterię, perfumy, elementy wyposażanie wnętrz (np. kryształowe zastawy), okulary i obuwie. Jej suknie noszą największe sławy, jej projekty ślubne są powszechnie znane i docenianie (pamiętacie suknie Charlotty z Seksu w wielkim mieście), czerwony dywan bez sukni Very Wang, niewyobrażalne.

Źródło: http://polki.pl/we-dwoje/vera;wang;projektantka;najpiekniejszych;sukni;slubnych;i;wieczorowych,artykul,29109.html